نمونه کارهای واژه‌بان

توسط nadmi

گروه تولید محتوای واژه‌بان، تاکنون فعالیت‌های گوناگونی در زمینه تولید محتوای متنی انجام داده است، در ادامه می‌توانید بعضی از نمونه‌کارهای ما را مشاهده کنید.

آفرینک

سامانه آفرینک در زمینه معرفی و بررسی انیمیشن‌های روز دنیا فعالیت می‌کند، همچنین این سامانه به ارائه سرویس تماشای آنلاین انیمیشن می‌پردازد. واژه‌بان بخشی از محتوای وبلاگ سایت آفرینک و معرفی محصولات این سامانه را برعهده دارد.

ساختمان آنلاین

سایت ساختمان آنلاین در حوزه معماری، ساخت و ساز و … فعالیت می‌کند، مقالات آموزشی، مقرراتی، معرفی و بررسی معماری ساختمان‌های شاخص ایران، معماران برجسته ایران و جهان و … از جمله موضوعاتی است که واژه بان درباره آن‌ها برای این سایت مقاله متنی فراهم کرده است.

کیلید

سامانه کیلید در حوزه املاک، آگهی املاک و … فعالیت می‌کند، محتوای وبلاگ کیلید را گروه تولید محتوای متنی واژه بان فراهم می‌کند. از جمله موضوعاتی که برای سامانه کیلید فراهم کرده‌ایم، می‌توانیم به قوانین و مقررات آپارتمان‌نشینی، مشارکت در ساخت، دکوراسیون، بهینه‌سازی مصرف انرژی در ساختمان و … اشاره کنیم.

فرادرس

سایت فرادرس در حوزه آموزش آنلاین فعالیت می‌کند و با استفاده از محتوای متنی آموزشی، توانسته است، کارآموزان بسیاری را آموزش دهد.

محتوای آموزشی بعضی از زمینه‌های فعالیت سایت فرادرس را گروه تولید محتوای واژه بان فراهم کرده است. برای نمونه آموزش‌های وبلاگ سایت فرادرس در زمینه وردپرس، برنامه‌نویسی، اسکریپت‌نویسی و … از تولیدات واژه بان است.

میسلند

این سایت فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و مراقبت‌های زیبایی است. بخشی از محتوای متنی وبلاگ سایت میسلند را گروه تولید محتوای متنی واژه بان تولید کرده است.

مهران حلوی

این سایت به ارائه خدمات حقوقی و مشاوره‌ در زمینه مهاجرت به کانادا می‌پردازد. محتوای وبلاگ این سایت را گروه تولید محتوای متنی واژه بان تأمین می‌کند.

کلید زیبایی

این سایت در زمینه آموزش‌ها و مراقبت‌های زیبایی، دکوراسیون، مد و لباس فعالیت می‌کند، واژه‌بان مقالات متنوعی در زمینه‌های یاد شده برای سایت کیلید تولید کرده است.

موبایل کوک

این سایت به ارائه آموزش‌های تخصصی در زمینه تعمیرات موبایل و نرم‌افزارها می‌پردازد. واژه بان قسمتی از محتوای متنی آموزشی این سایت را تولید کرده است.

تله بازاریابی

سایت تله بازاریابی، در زمینه آموزش تخصصی فروش و بازاریابی تلفنی می‌پردازد، مقالات این سایت را واژه بان تهیه و تولید کرده است.

مازوود

سایت مازو وود در زمینه واردات چوب ترمو یا ترمو وود فعالیت می‌کند، مقالات این سایت را گروه تولید محتوای واژه بان تهیه کرده است.

اسپامگ

اسپاهانا در واقع یک مجله جامع درباره اسپا است. واژه بان محتوای متنی منحصربه‌فردی برای ارتقای سطح علمی این مجله تولید کرده است.

دکتر حسن آبادی

این سایت، متعلق به دکتر حسن آبادی است و در آن از فعالیت‌های تخصصی‌اش در زمینه جراحی قلب برای بیماران و مخاطبان می‌گوید. قسمتی از محتوای این سایت را واژه بان تولید کرده است. 

هادی سرمست

این وب‌سایت متعلق به دکتر سرمست است و در آن از فعالیت‌های تخصصی‌اش در زمینه جراحی زیبایی برای مخاطبان خود می‌گوید. قسمتی از محتوای این سایت را گروه تولید محتوای متنی واژه بان تولید کرده است.

اسمارت مبیلی

برند مبلمان فضای باز اسمارت مبیلی به تولید مبلمان هوشمند می‌پردازد. محتوای مقالات سایت اسمارت مبیلی را گروه تولید محتوای متنی واژه بان تهیه کرده است.

ایده های طلایی

سایت ایده‌های طلایی به بررسی و معرفی انواع تبلیغات آنلاین و آفلاین می‌پردازد. محتوای وبلاگ این سایت را گروه واژه بان تأمین کرده است.

ماتا

سایت ماتا به ارائه خدمات کانسیرج به مشتریان خود می‌پردازد. محتوای مقالات و سایت ماتا را گروه واژه بان تهیه و تولید کرده است.

گروه آکادمی

در این سایت، آموزش‌های مربوط به پذیرش تحصیلی در دانشگاه‌های خارج از ایران ارائه می‌شود، قسمتی از محتوای متنی گروه آکادمیا از تولیدات واژه بان است.

دیجی مترجم

سامانه دیجی مترجم یکی از سامانه‌های فعال در حوزه ترجمه آنلاین است، محتوای صفحات اصلی این سامانه و محتوای وبلاگ آن از جمله تولیدات واژه بان است.

کنفرانس ها

سایت کنفرانس‌ها به معرفی و بررسی کنفرانس‌هایی که در سراسر ایران برگزار می‌شود، می‌پردازد، محتوای صفحات اصلی و مقالات این سایت را گروه واژه بان تولید کرده است.

نیک پرداخت

سایت نیک پرداخت در حوزه ارائه خدمات مالی مشغول به فعالیت است، قسمتی از محتوای این سایت را گروه تولید محتوای متنی واژه بان تأمین می‌کند.