توسط مونا دژبان

درباره واژه بان

ما در واژه‌ بان برای هر کسب و کار، به اندازه کافی زمان صرف می‌کنیم تا مناسب‌ترین نوع و ساختار محتوا را شناسایی کنیم و بر اساس آن به تولید محتوای متنی بپردازیم. ما به زبان فارسی علاقه داریم و کوشش می‌کنیم تا قواعد و نگارش درست این زبان را از طریق تولید محتوای استاندارد حفظ کنیم و آن را اشاعه دهیم و از این رهگذر دین خود را به زبان مادری ادا کنیم. در گروه واژه‌ بان استراتژی محتوایی از پیش نوشته شده وجود ندارد! ما برای هر کسب و کاری استراتژی محتوایی ویژهٔ آن کسب و کار را پس از بررسی و تحقیق کافی تدوین می‌کنیم. محتوای متنی، دارای بازار رقابتی است و هر کسب و کاری می‌کوشد تا جایگاهی در این بازار به دست بیاورد، ما در واژه بان تلاش می‌کنیم، کسب و کارها را در به دست آوردن جایگاه مناسب‌شان یاری کنیم.

استاندارد و گزیده می‌نویسیم

واژه بان گروهی است که برای ارائه و تولید محتوای متنی ارزشمند، انحصاری و با کیفیت گرد هم آمده است. محتوا و تولید آن نیاز به دانش تخصصی و تجربه دارد، ما این دانش و تجربه را کسب کرده‌ایم و اکنون می‌خواهیم با تولید محتوای استاندارد و گزیده آن را در اختیار دیگران قرار دهیم.

روی سفارش تمرکز داریم

گروه تولید محتوای واژه بان فقط به تولید محتوای متنی می‌پردازد؛ چرا که ما باور داریم، تمرکز باعث افزایش کیفیت تولید می‌شود، بنابراین تمرکز و توجه خود را بر تولید محتوای متنی و نوشتاری قرار داده‌ایم تا بتوانیم این نوع از محتوا را در بالاترین سطح کیفی ارائه دهیم.

سفارشی کار می‌کنیم

گروه تولید محتوای متنی واژه بان باور دارد که محتوای ارزشمند، محتوایی است که منحصر به فرد و ویژه باشد و هر کسب و کاری شایستهٔ آن است که این محتوا را به دست بیاورد، به همین دلیل در واژه‌ بان خبری از محتوا‌هایی پکیجی، قالبی و از پیش تعیین شده نیست.